Gabinet weterynarii homeopatycznej

Masz problem ze swoim pupilem?
zadzwoń:+48 12 412-51-90

Wystawianie paszportów i czipowanie

Wystawianie paszportów i czipowanie

USG Zwierząt

USG to głównie jama brzuszna i jama miedniczna. Obejmuje to wątrobę, przewód pokarmowy, śledzionę,macicę i neki.

Badania Laboratoryjne

badania morfologiczne krwi badania biochemiczne wyniki można poddać komputerowj interpretacji       3. OB/ Odczyn...

Chirurgia ogólna

sterylizacja kotek i suk (podwiązywanie jajników) kasatracja kocurów i psów cesarskie cięcie ekstrakcja guzów etc.

Przeczytaj:

Homeopatia a białko

Nadmiar białka doprowadza do kwasicy i powoduje spadek pH krwi (norma 7,35 - 7,45). Przy pH 7,0 następuje śmierć. Zakwaszona krew jest przyczyną rozwoju wielu...

W życiu tak bywa, że niektórzy ludzie dobrze się czują z innymi ludźmi, a inni jeszcze od tego potrzebują zwierząt. Moja droga była ta druga. W ten oto sposób skończyłem Technikum Weterynaryjne we Wrześni, a potem SGGW AR we Warszawie.

Praca, miejsce gdzie najdłużej pracowałem to Instytut Farmakologii PAN w Krakowie oraz Akademia Medyczna Wydział Farmacji w Krakowie. Wygląda na to, że dostałem dodatkowe lekcje farmakologii.

W 1989 r. jako pierwszy w Krakowie otworzyłem prywatne usługi weterynaryjne dla małych zwierząt ( artykuł w prasie ). W tym czasie powszechną chorobą była nosówka, ciężkie schorzenie. Tradycyjne leczenie trwało długo i najczęściej wygrywała choroba. Gdy pewnego razu dodałem do tego leki homeopatyczne, to odsetek wyleczonych psów szybko wzrósł. Można powiedzieć poważna choroba i niepoważne leczenie, jakim jest homeopatia. Od tej pory ewoluowałem na polu homeopatii, wykorzystując ją do innych jednostek chorobowych. Równocześnie starałem się doskonalić w diagnostyce, by osiągnąć minimum szkodliwości w leczeniu i szybkim powrocie do zdrowia.

(~Zdzisław Zalewski)

Homeopata Lekarz Weterynarii Zdzisław Zalewski
Homeopata Lekarz Weterynarii Zdzisław Zalewski

31-523 Kraków, ul. Kasprowicza 4Pn - Sob: godz. 8:00 - 20:00Telefon: +48 12 412-51-90Mob: +48 660-814-366Email: wetzz@o2.plRegon: 350921520Licencja: 00571Nip: 676-104-08-26

Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading